O NAS

Centrum terapii ASQ to przede wszystkim sztab specjalistów. Zaangażowanych, empatycznych, doświadczonych, nastawionych na rozwój. Istniejemy od kilkunastu lat. W skład ASQ wchodzą nie tylko dwie niepubliczne poradnie psychologiczno-pedagogiczne i rehabilitacyjne, ale także Niepubliczne Przedszkole i Szkoła dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i niepełnosprawnością sprzężoną oraz Niepubliczne Przedszkole ASQlandia. Naszą opieką i wsparciem otaczamy dzieci ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi. 

TURNUSY
"NA ŻYCZENIE"

Potrzebujesz miejsca, które zorganizuje Twojemu dziecku turnus terapeutyczny wg Jego i Twoich potrzeb? Z zajęciami, które nie będą narzucone z góry, ale takie, których faktycznie w danym momencie najbardziej potrzeba Twojemu dziecku?

Zapraszamy do nas. 


W jaki sposób to robimy? Podczas rozmowy opowiesz nam o swoim dziecku, Jego potrzebach oraz Twoich oczekiwaniach. Wspólnie określimy rodzaj terapii oraz ich ilość. 


To czego możesz się spodziewać, to bliska współpraca między turnusowymi terapeutami Twojego dziecka, wspólna strategia, wymiana informacji.

DLA KOGO TURNUSY "NA ŻYCZENIE"?

dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym

dzieci z zespołem Downa

dzieci z opóźnionym rozwojem psychoruchowym z zespołami genetycznymi

dzieci z autyzmem

dzieci z zespołem Aspergera

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ:

ZAJĘCIA FIZJOTERAPEUTYCZNE

medek Wołomin, terapia medek

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

TERAPIA PEDAGOGICZNA

INTEGRACJA SENSORYCZNA

TERAPIA LOGOPEDYCZNA

KOMUNIKACJA AAC

TRENINGI SŁUCHOWE