Warszawa | Wołomin
Trening Umiejętności Społecznych to zajęcia wspierające rozwój psychospołeczny i emocjonalny dziecka. Komunikacja, kontrola emocji, współpraca w grupie, empatia to tylko niektóre z kompetencji społecznych ugruntowywanych podczas tych zajęć grupowych.

czytaj więcej

Warszawa

Zajęcia wspierające  wszechstronny rozwój dziecka: ruchowy, poznawczy, emocjonalny i intelektualny.

czytaj więcej

Warszawa | Wołomin
Czy wiesz, że ręka to niezwykle wyspecjalizowany narząd odpowiedzialny za wiele bardzo ważnych funkcji? Jakie to funkcje? Podnoszenie, popychanie, ściskanie, ciągnięcie a także precyzja w wykonywaniu zadań manualnych takich jak rysowanie, klejenie, pisanie czy wycinanie. Oczywiście to tylko niektóre z nich.
czytaj więcej

Wołomin
Uwagę da się ćwiczyć i istnieje bogaty wachlarz metod pozwalających na naukę koncentracji. Są to zajęcia wzbogacone o elementy muzykoterapii, która działa uspokajająco i wyciszająco. Dziecko na co dzień bombardowane jest wielością bodźców. Dla młodego mózgu to nie lada wyzwanie, z którym często nie jest w stanie sobie poradzić.
czytaj więcej

Wołomin
Pójście do szkoły to bardzo ważny i niezwykle emocjonujący moment w życiu dziecka. Warto przygotować swojego jeszcze przedszkolaka do tego etapu tak aby od pierwszych chwil w szkolnej ławie, dziecko czerpało z tego faktu jak najwięcej radości i uniknęło niepotrzebnych problemów związanych m.in. z nauką pisania, czy czytania.
czytaj więcej

Wołomin
"W zdrowym ciele, zdrowy duch" to zajęcia sportowe z elementami sztuk walki. Służą nie tylko dbaniu o kondycję fizyczną dziecka, ale również rozwijają umiejętności społeczne takie jak: współpraca, radzenie sobie z emocjami, komunikacja. Prowadzone m.in. przez Kaspra Kalbarczyka - kilkukrotnego Mistrza Polski Wysgu Sanda-Quingada.

czytaj więcej