NASZA MISJA:

Misją ASQ 21 jest stworzenie przestrzeni innej niż wszystkie, miejsca w którym nasi Podopieczni będą mogli realizować swoje marzenia, pasje, rozwijać zainteresowania, pokazywać siebie i to, w czym czują się najlepsi. Miejsca, które poza bezpieczeństwem, daje komfort i poczucie bycia wysłuchanym, zrozumianym i docenionym. Stawiamy na rozwój osobowości, pracę metodą projektu w formule bliskościowej, pełną empatii i poszanowania możliwości Dzieci i Młodzieży. Zadaniem terapeutów i specjalistów jest podążanie i wspieranie, wychodzenie poza wszelkie schematy i stwarzanie sytuacji, w których dzieci i młodzież będą mogli pokazać, kim naprawdę są.
Naszym celem jest praca z Człowiekiem, a nie z niepełnosprawnością.

ASQ21 to miejsce, w którym nie znamy słowa "niemożliwe". Chcemy by nasze Dzieciaki poznawały świat, jego wszelkie odcienie i smaki, by z odwagą i pewnością siebie podejmowały wyzwania, które niesie życie.

NASZA OFERTA:

Turnusy, które organizujemy odbywają się w formule weekendowej i tygodniowej (w przypadku ferii i wakacji). Każdy odbywa się wg unikalnego, autorskiego programu. Obserwujcie nas na Facebooku - tam zawsze aktualne terminy i tematy turnusów.

Klub ASQ21 to Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna zaadresowana do dzieci i młodzieży z Zespołem Downa. Zajęcia prowadzone są w tygodniu i w weekendy. Łączna ilość zajęć w miesiącu: 60 godzin. Więcej informacji poniżej.

Do Waszej dyspozycji oddajemy naszych terapeutów (oligofrenopedagogów) i specjalistów, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą z ZD. Chcą umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt telefoniczny: 533 335 332 bądź mailowy: kontakt@asq21.pl

KLUB ASQ21

Klub ASQ21 jest jedną z grup funkcjonującej w ramach Pozaszkolnej Placówki Specjalistycznej ASQ dedydkowana dzieciom i młodzieży z Zespołem Downa.
60 godzin w miesiącu
zajęcia w tygodniu i w weekendy
wykwalifikowana kadra terapeutów i specjalistów
ZAJĘCIA W RAMACH KLUBU ASQ21:
ZAJĘCIA MANUALNE M.IN.:

ceramika
kaligrafia
sensoplastyka

WARSZTATY MEDIALNE M.IN.:

zajęcia fotograficzne
klubowy blog
Tiktokowe szaleństwo

KREATYWNE MYŚLENIE M.IN.:

kącik literacki
terenowy zawrót głowy
podstawy języka angielskiego

RUCH I ZABAWA M.IN.:

wyjścia na basen
warsztaty taneczne

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE M.IN.:

wycieczki
"nocowanki"
turnusy weekendowe i tygodniowe

STREFA "JA"

spotkania z ciekawymi ludźmi
wystawy prac, wernisaże
koncerty

WARUNKI DOŁĄCZENIA DO KLUBU ASQ21:

Twoje dziecko ma ZD
Twoje dziecko ma orzeczenie o kształceniu specjalnym
jesteście z Warszawy lub okolic

Jeśli chcesz żeby Twoje dziecko dołączyło do Klubu ASQ21, napisz do nas, zadzwoń 533 335 332 bądź skontaktuj się z nami przez Messengera.