W naszej ofercie nie mogło zabraknąć zajęć dla rodziców/opiekunów/dorosłych. Naszym wsparciem i opieką chcemy otoczyć całą rodzinę. Uśmiechnięty, szczęśliwy rodzic, to uśmiechnięte i szczęśliwe dziecko. Zapraszamy na zajęcia, który niosą ulgę zarówno w sferze psycho-emocjonalnej, jak i fizycznej.

Warszawa | Wołomin
Metoda fizjoterapeutyczna. Terapeuta za pomocą delikatnego dotyku wspiera ciało w regulacji nagromadzonego w ciele napięcia.
Metoda polecana m.in. w przypadku stanów wzmożonego stresu (także depresji oraz nerwic), migrenach, bólach kręgosłupa oraz...

czytaj więcej...

Wołomin
Metoda fizjoterapii opierająca się na różnych technikach. Polecana m.in. w wadach postawy, ograniczonej ruchomości stawów na skutek urazów, dyskopatii, bólach kręgosłupa, w przypadku rwy kulszowej.

Czytaj więcej...

Warszawa | Wołomin | on-line
Metoda Feldenkraisa jest metodą neurorozwojową wykorzystującą niebywałą neuroplastyczność mózgu oraz mechanizmy bezwysiłkowego spontanicznego uczenia się. Stosowana w formie sesji indywidualnych - Integracja Funkcjonalna oraz zajęć grupowych Świadomy ruch.

Czytaj więcej...

Warszawa | Wołomin | on-line
Tematyka warsztatów dla rodziców koncentruje się zawsze wokół rozwoju i potrzeb dzieci. Bieżąca oferta warsztatowa umieszczona w Aktualnościach.

Czytaj więcej...

Warszawa | Wołomin | on-line
Terapia indywidualna oraz rodzinna. Pomoc w sytuacjach kryzysowych. Praca nad traumą. Trudne relacje.

Czytaj więcej...

Warszawa
Technika manualna oddziałowująca na cały organizm człowieka bądź koncentrująca się na określonym obszarze wymagającym wsparcia terapeutycznego. Technika polega na łagodnych ruchach kciukami oraz palcami wykonywanymi przez prowadzącego. Ce­lem te­ra­pii jest przy­wró­ce­nie rów­no­wa­gi w organizmie.

Czytaj więcej...