Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami specjalnymi

Zapraszamy do udziału w akcji "Przegląd Przedszkolaka. Czy Twoje dziecko jest przygotowane do szkoły?". Spotkanie konsultacyjne prowadzone przez pedagoga szkolnego w promocyjnej cenie.

czytaj więcej...

Przez cały marzec zapraszamy dzieci z zaburzeniami napięcia mięśniowego w efekcie problemów neurologicznych na zajęcia na Innowalku.

czytaj więcej...

"Jak mówić, żeby być słyszanym? Jak słuchać, by usłyszeć?" - tematyka warsztatów skupiona jest wokół relacji rodzice-dziecko, czyli jak budować dobre, harmonijne relacje z dzieckiem, które tworzą atmosferę bezpieczeństwa i dają jednocześnie dziecku pewność siebie

czytaj więcej...

Szczególne miejsce w rehabilitacji dzieci z MPD zajmuje u nas terapia MEDEK i MAES. W październiku zapraszamy dzieci z neurologicznymi zaburzeniami narządu ruchu na konsultacje w promocyjnej cenie z terapeutami metody MEDEK i MAES. Cena konsultacji: 90zł. Oferta ważna do końca października.

czytaj więcej...

23-24 października zapraszamy na kolejny już weekendowy turnus dla dzieci z Zespołem Downa organizowany przez nasze Centrum Wsparcia Osób z Zespołem Downa ASQ21.

czytaj więcej...

Październik jest miesiącem Komunikacji Alternatywnej i Wspomagającej AAC. Z tej okazji, zapraszamy rodziców/opiekunów na bezpłatne konsultacje dotyczące wprowadzenia komunikacji AAC do środowiska funkcjonowania dziecka.

czytaj więcej...